ساخت خانه های مدرن

توضیحات پروژه

دکوراسیون داخلی مدرن یکی از ده ها سبکی است که ما در دکوراسیون خانه های اطرافمان می بینیم. سبک های مختلفی در طراحی داخلی خانه ها اعمال می شوند که هر کدام از ما با توجه به علاقه مندی ها و ویژگی های شخصیتی مان به دنبال مدل های خاص و به روز و البته مطابق با سلیقه خودمان هستیم. در مقاله دکوراسیون خانه مدرن ۱۰ ویژگی اصلی خانه های مدرن را می شناسیم و یاد می گیریم چطور خانه سنتی را در ۱۷ مرحله به خانه مدرن تبدیل کنیم و یک گالری از مجموعه خانه های مدرن هم خواهیم دید که الهام بخش خواهند بود.

اطلاعات تکمیلی

خانه های مدرن خانه هایی هستند که طرفداران خودشان را دارند. خانه هایی با حداکثر استفاده از فضا و حداقل تزیینات، که شاید بتوان گفت همین موضوع باعث شده است با شرایط خاص اقتصادی این روزها بسیار پر طرفدار باشند. البته نمی توان گفت که به بهانه مدرن بودن می توان امکانات کمتری برای خانه در نظر گرفت، اما نکته مهم و اساسی در خانه های مدرن توجه بالا به بازده، به صرفه بودن در طولانی مدت، توجه به انسان و ویژگی های روانشناختی او و همچنین فراهم کردن امکانات با استفاده از حداقل تزیینات است. اغلب ما تنها دو ویژگی استفاده از تکنولوژی ها و کم کردن تزیینات را از ویژگی های سبک مدرن می دانیم، درحالی که دکوراسیون خانه های مدرن دارای ویژگی ها و جزئیات دیگری نیز هستند..

بیشتر بدانید

ده ویژگی اصلی دکوراسیون خانه مدرن

۱- نقشه ها با طرح های باز

شاید تا به حال خانه های قدیمی را از نزدیک دیده باشید. اتاق های تودرتو و دیوارهای و درهای زیاد. اولین کاری که خریداران این خانه ها انجام می دهند، تعمیرات این خانه ها و بازسازی آنها به صورت امروزی و با نقشه های باز است. ایده فضای باز به آسایش بیشترساکنین در خانه کمک می کند. چرا که چشم هایشان مدام به دیوارها برخورد نمی کند.

۲- صرفه جویی در مصرف انرژی

بسیاری از افراد این روزها هستند که تلاش می کنند انسان ها با کمترین میزان انرژی بتوانند نیازهایشان را در خانه ها برآورده کنند، به خصوص با گران شدن انرژی و افزایش هزینه های جانبی زندگی در سرتاسر دنیا. صرفه جویی در شکل های مختلف انرژی مانند برق، گاز، آب و… به یکی از نیازهای اصلی ما انسانها تبدیل شده است.

۳- آشپزخانه های متفاوت و مدرن

آشپزخانه یکی از مهم ترین مکان ها در خانه است. جایی که خانواده در آن اجتماع کرده و بار اصلی کارهای خانه بر دوش آن است. بسیاری از کسانی که به دنبال ایجاد تغییرات در خانه هایشان هستند، ابتدا به سراغ آشپزخانه رفته و به دنبال لوازم و تجهیزات برتر برای آنجا و سایر تجهیزات ذخیره سازی و آشپزی هستند.

۴- جنبه های تکنولوژیک فضا

بدون در نظر گرفتن پیشرفت های تکنولوژیکی نمی توان در مورد خانه مدرن اظهار نظر کرد. این روزها تکنولوژی بر جنبه های بسیاری از مسکن تاثیر گذاشته است و میتوان آن را به شکل های مختلف در آشپزخانه ، سیستم گرمایشی، صوتی تصویری و غیره مشاهده کرد. قطعا یک خانه مدرن نمی تواند خودش را بدون تکنولوژی های روز تعریف کند.

۵- درنظر گرفتن فضاهایی مخصوص ذخیره سازی

در نظر گرفتن فضاهایی مخصوص ذخیره سازی، به ساکنان خانه کمک می کند تا بر وسایل و امکاناتشان مسلط تر باشند و در صورت احتیاج به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند.

۶- سیستم های امنیتی

با خرید و ساخت خانه این فکر به ذهن ما میرسد که چگونه امنیت آن را تامین کنیم. به همین دلیل اغلب افراد به دنبال سیستم های امنیتی پیشرفته هستند و به نظر آنها تامین امنیت خانه مهم ترین چیز است.

۷- فضای مخصوص لباسشویی

در نظر گرفتن فضایی مخصوص لباسشویی تغییری است که در سالهای اخیر در خانه هایمان شاهد آن هستیم. همان گونه که می بینیم، در خانه های قدیمی تر، ماشین لباسشویی یا در آشپزخانه و یا در جاهایی دیگرکه مناسب آن نبودند قرار می گرفت، امروزه با اختصاص فضایی مختص آن می توان از ریخت و پاش لباسها در جاهای دیگر خانه جلوگیری کرد.

۸- خانه های سرگرم کننده

برای بسیاری از خانه ها، به ویژه خانه هایی که مختص کودکان است، داشتن خانه ای سرگرم کننده و عملکردی بسیار مهم است. به همین دلیل خانه های مدرن دارای اتاق هایی موسوم به Bonus rooms هستند که در آنها فضایی مخصوص کتاب خواندن، تماشای تلویزیون، بازی و حتی خوابیدن مهمان قرار دارد.

۹- موقعیت مکانی خانه

از مهم ترین عوامل در انتخاب خانه مدرن، توجه به محل قرار گیری آن است. برای بعضی تنها عامل مهم و حیاتی نزدیکی آن به مرکز شهر است، بعضی دوست دارند نزدیک مراکز خرید، رستوران ها و مدارس باشند.

۱۰- ابعاد کوچک تر

این گزینه برای همه صدق نمی کند و به همین دلیل در آخرین مورد ویژگی های خانه های مدرن قرار گرفته است. با این وجود هستند کسانی که به دنبال خانه هایی ساده تر، کوچک تر اما با همان امکانات هستند. محبوبیت خانه های بزرگ روز به روز در حال کمتر شدن است، چرا که هزینه های نگهداری و تعمیرات این خانه ها روز به روز در حال افزایش است. اکنون می توان به بسیاری از امکانات خانه های بزرگ در خانه های کوچک تر نیز دسترسی داشت.

پلن های مختلف ساختمانعمران و ابنیه
همیشه

در تماس باشید


شرکت مهندسی taminasa با برخورداری از نیروی انسانی متخصص و مجرب و پشتوانه‌ی علمی و تجربی شناخته شده، با استفاده از آخرین استانداردهای مهندسی و تاکید بر اصل رضایت مشتری ، نیازهای مهندسی و مشاوره تخصصی کشور را در پروژه های مختلف عمرانی مرتفع و در تعاملی پایدار با کارفرمایان و شرکت های همکار، راه‌کارهای نوینی را جهت رفع معضلات صنایع مختلف ارائه نموده و توانسته است سهم قابل توجهی در بازارهای داخلی کسب نماید.

ساعت کاری:

همیشه همراه شما هستیم

تلفن:

شماره دفتر تهران : 02188065218     –    02188065217

شماره فکس : 02188065216

شماره دفتر کرمانشاه : 08338257515

آدرس:

تهران.خیابان ملاصدرا

بعد از بیمارستان بقیه الله. پلاک 242. ساختمان فردوس. طبقه سوم. واحد 9. کد پستی : 1435914994

——————————————————-

کرمانشاه.میدان گلایول

خیابان برق. کوچه دوم.ساختمان برق.طبقه سوم.واحد ششم

ارسال ایمیل