بلاگ

ساخت و ساز منطقه ای

بازار مسکن یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین بازار های سرمایه گذاری بوده و توانسته است بخش عظیمی از سرمایه افراد را به خود اختصاص دهد. مسکن به این دلیل که یکی از نیاز های اولیه بشر در طول زندگی می باشد همواره برای مردم مورد توجه بوده و هست. اما در کنار مصرفی بودن این بازار افراد به چشم سرمایه گذاری به آن نگاه کرده و تمایل بسیاری برای فعالیت در این بازار هر چند به صورت جزئی دارند.

سرمایه گذاری در بازار مسکن به روش های مختلفی صورت گرفته و افراد با توجه به میزان سرمایه و نوع تخصص خود اقدام به فعالت های مختلف می کنند. از جمله فعالیت های افراد در این بازار می توان به خرید و فروش ملک؛ ساخت و ساز مسکن؛ مشارکت در پروژه های در حال ساخت و یا بازسازی و فروش املاک کلنگی اشاره کرد. هر کدام از این موارد شرایط خاص خود را داشته و برای انجام نیاز به بررسی دارد.

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه

بررسی سلامت ساختمان
همیشه

در تماس باشید


شرکت مهندسی taminasa با برخورداری از نیروی انسانی متخصص و مجرب و پشتوانه‌ی علمی و تجربی شناخته شده، با استفاده از آخرین استانداردهای مهندسی و تاکید بر اصل رضایت مشتری ، نیازهای مهندسی و مشاوره تخصصی کشور را در پروژه های مختلف عمرانی مرتفع و در تعاملی پایدار با کارفرمایان و شرکت های همکار، راه‌کارهای نوینی را جهت رفع معضلات صنایع مختلف ارائه نموده و توانسته است سهم قابل توجهی در بازارهای داخلی کسب نماید.

ساعت کاری:

همیشه همراه شما هستیم

تلفن:

شماره دفتر تهران : 02188065218     –    02188065217

شماره فکس : 02188065216

شماره دفتر کرمانشاه : 08338257515

آدرس:

تهران.خیابان ملاصدرا

بعد از بیمارستان بقیه الله. پلاک 242. ساختمان فردوس. طبقه سوم. واحد 9. کد پستی : 1435914994

——————————————————-

کرمانشاه.میدان گلایول

خیابان برق. کوچه دوم.ساختمان برق.طبقه سوم.واحد ششم

ارسال ایمیل